Töötoad 2017

Töötubade nimekiri ilmub siia septembri kolmandal nädalal!

Pulmastilistika workshopid Kõue Mõisa II korrusel sviidis, kus neid korraldab Goldtime Juveelikauplused.

Ja mis nad siis ise selle kohta ütlevad ?

Goldtime palub  Eesti Pulmad 2018 aasta sündmuse raames siseneda kauni pruudi pulmapäeva  hommikusse. Siin  sünnib kõik see maagiline, mis paneb sellel imelisel päeval pruudi  end nii erilisena tundma.

Kõue mõisa sviidis rullub lahti kogu pulmapäeva hommiku müstiline sündmustik. Külalisel on ainulaadne võimalus jälgida kaasahaarvat  sündmustikku aktiivselt kõrvalt.

Kõik kaunid naised, kes on pulmi planeerimas, saavad ilu, rõivaid ja ehteid puudutavatele küsimustele just nende sündmuste käigus professionaalseimad vastused.  Lisaks Goldtime suurpärasele pulmapäeva ehtevalikule ning abielusõrmustele on sündmuste arengusse põnevaid pöördeid toomas nii meiegikunstnik kui ka parimad juuksurid .

Kõige pilkupüüdvam selles päevas saab olema hetk, mil õnnest õhetav pruut saab Tiina Talumehe disainitud pulmakleidis kogu hingematva ilu jäädvustada fotokeelde.

Goldtime ja Tiina Talumees  Moestuudio loovad Eesti Pulmad 2018.aasta raames Kõe mõisa sviiti justkui võtteplatsi  filmile pealkirjaga „Minu õnnelikuim päev- minu pulmapäev“ .

Eesti Pulmad 2018.a külalised võivad võtteplatsil uudistada ja iga professionaase ilu saadiku käest parimad nõaunded kaasa noppida, et sel tähendusrikkal päeval kui kõlab Teile pulmamarss saaksite ilus ja õnnes õhetavana elu tähtsaimale lavale astuda, julge ning enesekindlana.