Osalejad 2018 ehk juba on registreerunud

Virgo Jaani
1/2 Mind OÜ
"Showcase on 1/2 Mind OÜ kaubamärk, mille kaudu pakume heli-, valguse- ja videotehnikat täislahendustena sündmustele. Oleme toimetanud aktiivselt alates 2012 aasta algusest ning kasvanud praeguseks pisikesest firmast arvestatavaks tegijaks Eesti turul. Praeguseks on meie portfoolios enam kui 300 erinevat sümdmust pea kõikidest Eesti peo ja -konverentsikeskustes (Kultuurikatel, Rabahall, SpaceX, Lennusadam, Mustpeade maja, ERM, Eesti Näitused, Estonia Teater jne jne)."
Telefon: 5044561
Veebileht: Valdkond: Helitehnika, Valgustehnika, Video
Esitluskoht:
Showcase Showala - BRONEERITUD

Kaupo Nõlvak
Kuldkroon OÜ
"Parim valik kihla- ja abielusõrmsueid Eestis."
Telefon: 5045880
Veebileht: Valdkond: Ehted
Esitluskoht:
#45 - Kuldkroon

Kersti Rešetnjak
1/2 Mind OÜ
"Pakume ilutulestiku ja eriefektide täislahendusi selle kõikides liikides - alates pulma- või mõisailutulestikest lõpetades eriefektidega ükskõik kui suurel või väiksel laval (nii sees kui väljas). "
Telefon: 5047593
Veebileht: Valdkond: Ilutulestik
Esitluskoht:
Showcase Showala - BRONEERITUD

Taavi Kottise
Maaenergia OÜ
"PHOTOBOOTH ESTONIA on suurim FotoBOX-ide ja Magic Mirror-ite teenusepakkuja Eesti turul. Meil on juba 8 aastat kogemusi ja klientide usaldust. Võtke meiega kindlasti ühendust, et saaksime koos Teiega jõuda parimate ja kliendile sobivaimate lahendusteni."
Telefon: 56489229
Veebileht: Valdkond: Fotograafia
Esitluskoht:
#43 - PHOTOBOOTH ESTONIA, #44 - PHOTOBOOTH ESTONIA

Erkki Šanin
Fishing Network
"Fotoboks on ideaalne vahend jäädvustamaks Sinu sündmuse tipphetki. Pildile jäävad sõbrad, külalised, emotsioonid ja kuupäev. Võib öelda, et Fotoboks sobib jäädvustama iga sündmust, millest võtavad osa toredad inimesed! Erandina, kinnitamaks reeglit, oleme alljärgnevalt toonud loetelu enim levinud kasutuskohtadest!"
Telefon: 53325712
Veebileht: Valdkond: Fotograafia
Esitluskoht:
#61 - Fotoboks, #62 - Fotoboks

Mihkel Eller
CrystalShine OÜ
"peod.ee aitab Teid heli- ja valgustehnika rendi ning DJ teenusega. Oleme juba 20 aastat turul olnud ning teinud selle aja jooksul üle 1000 sündmuse. Kordaläinud pidu on meiega garanteeritud!"
Telefon: 6861777
Veebileht: Valdkond: DJ-d, Helitehnika, Valgustehnika
Esitluskoht:
#25 - Peod.ee

Anti Einpaul
puudub (Anti Einpaul FIE)
"Anti Einpaul on valitud pulmad.ee Aasta tegijaks pulmaisana aastal 2007 ja tseremooniameistrina aastal 2017. Noorpaarid hindavad Antit kui põhjalikku ja südamlikku partnerit pulmade korraldamisel. Tema sorav inglise keel, paindlikkus ja professionaalsus on teinud rõõmsaks pulmalisi kogu maailmast. "
Telefon: +372 5106176
Veebileht: Valdkond: Pulmaisad ja -emad
Esitluskoht:
#65 - Anti Einpaul, pulmaisa

Tuuli Klementa
Hindreku Turismitalu OÜ
"Hindreku talu on spetsiaalselt pulmadeks renoveeritud peokompleks, mis asub maalilises ridakülas Kesk-Eestis, nii Tallinnast kui Tartust 90 km kaugusel. Pakume kõike, mida ideaalse pulma läbiviimiseks vajate: peosaal, majutus, toitlustus, dekoratsioonid ja lilleseade. Hindreku talu pärl on suur ja avar peomaja, mis mahutab kuni 120 inimest lahedasti ühte ruumi sööma ja tantsima."
Telefon: 5278707
Veebileht: Valdkond: Peokohad
Esitluskoht:
#1 - Hindreku Turismitalu

Tarmo Sillaots
Pianoman OÜ
"Bändid sündmustele"
Telefon: 5118528
Veebileht: Valdkond: Ansamblid
Esitluskoht:
#63 - Tarmo Sillaots, Pianoman

Katrin Lehtveer
Roosa Elevant OÜ
"Roosa Elevant tegeleb pulmade korraldamisega ja ka dekoreerimise ja kõige muu sinna juurde käivaga."
Telefon: 5083336
Veebileht:
Valdkond: Floristid, Inventari rent, Kaunistamine, Kutsed, Lilled, Peokorraldus, Peotarbed, Pulmalehed, Riiete rent, Ruumide kaunistamine
Esitluskoht:
#66 - Roosa Elevant

Lehed