Osalejad 2018

Kes käisid kohal ?

Virgo Jaani
Pulmad.ee
"Mina olen Virgo. Pulmaisa, õhtujuht, konsultant, pulmamessi korraldaja. Tegevusi on mul palju, kui ma ei taha palju endast rääkida - tahan, et Pulmad.ee ning Pulmamess "Eesti Pulmad" räägiks minu eest. Väga paljuski räägib ka. Olen seda tööd teinud juba üle 15 aasta ja see meeldib. Nii lihtne see minu jaoks ongi."
Telefon: 5044561
Valdkond:  Helitehnika, Peokorraldus, Pulmaisad ja -emad, Valgustehnika, Video

 
Rando Mälton
Showcase.ee
"Showcase on 1/2 Mind OÜ kaubamärk, mille kaudu pakume heli-, valguse- ja videotehnikat täislahendustena sündmustele. Oleme toimetanud aktiivselt alates 2012 aasta algusest ning kasvanud praeguseks pisikesest firmast täiesti arvestatavaks tegijaks Eesti turul."
Telefon: 5076011
Valdkond:  Helitehnika, Valgustehnika, Video

 
Marin Mäesalu
Mariin Catering o/ü Mäesalu Kohvik
"toitlustamine , peolaudade kaunistamine , ruumide dekoreerimine , pulmakorraldus , invetari rent "
Telefon: 56628 079
Valdkond:  Toitlustamine

 
Esko Tepper
Ansambel Sleepwalkers
 
Telefon: 5154647
Valdkond:  Ansamblid

 
Katrin Lehtveer
Roosa Elevant OÜ
"Roosa Elevant misiooniks on pakkuda kliendile täiskomplektset teenust oma elu tähtsündmuste tähistamisel. Meilt saab tellida nii pulmade kaunistamist ja peokoha dekoreerimist kui ka kutseid, kohakaarte ja muud vajalikku. Teeme koostööd paljude pulmaisadega ja pakkume ka ilutulestikku."
Telefon: 5083336
Valdkond:  Floristid, Ilutulestik, Kaunistamine, Kutsed, Lilled, Peokorraldus, Pulmalehed, Ruumide kaunistamine, Trükitööd

 
Kristel Teearu
Cravatta OÜ
"Pidulikud kravatid ja peigmeeste lipsud."
Telefon: 5036928
Valdkond:  Aksessuaarid, Riiete müük

 
Tuuli Klementa
Hindreku Turismitalu OÜ
"Hindreku talu on Süda-Eestis asuv turismitalu, mis on spetsialiseerunud pulmade pidamisele. Meil on selleks suurepärased võimalused - suur, avar ja hele peosaal, kuhu mahub lahedalt kuni 120 inimest sööma ja tantsima ühte ruumi. Ööbimiskohti kuni 84-le inimesele, isuäratav toitlustus ja kõige tähtsam, romantiline atmosfäär."
Telefon: 5278707
Valdkond:  Peokohad

 
Henri Franke
Ansambel E-Kapell
"Mõnus tantsumuusika ja aegumatud hitid lõbustamas Teie pidu, see ongi Sinu Peo Bänd ansambel E-Kapell."
Telefon: 5516646
Valdkond:  Ansamblid, Peokorraldus

 
Veiko Veiert
VLV Promotions OÜ
 
Telefon: 5167185
Valdkond:  Pulmaisad ja -emad

 
Valdur Rosenvald
OÜ Rosenvald Photography
""Fotograaf Valdur Rosenvald on spetsialiseerunud pulmafotograafiale. Ta on võitnud mitmeid auhindu ja Eestis valitud kahel järjestikusel aastal, 2015 ja 2016, aasta pulmafotograafiks. Valdur töötabki peamiselt Eestis, kuid on jäädvustanud pulmi Šveitsis, Rootsis, Austrias, Norras, Lätis, Saksamaal, Soomes, Belgias ja Suurbritannias. Tema stiil on loominguline, lõbus, siiras ja romantiline. Tema visioon on luua fotosid, millest Sa ei ole osanud veel unistadagi.""
Telefon: +37256695997
Valdkond:  Fotograafia

 
Maria Sõmmer
Ideelia Stuudio OÜ
"Pakume pulma erinevaid teenuseid eesotsas pidude korraldamise ja dekoreerimisega. Leiame pruutpaarile sõbralikuma lahenduse nii vastavalt eelarvele kui ka pruutpaari visioonile."
Telefon: 56680676
Valdkond:  Floristid, Fotograafia, Ilukiri, Inventari rent, Kaunistamine, Kingitused, Kunstnikud, Kutsed, Küünlad, Lapsehoidja, Lilled, Peokorraldus, Peotarbed, Ruumide kaunistamine, Rätsep, Trükitööd, Tseremooniamuusika, Tüdrukute õhtu, Valgustehnika

 
Darja Tamm
Darja Tamm OÜ
"Jumestaja ja soengumeister pruutidele www.darjatamm.ee"
Telefon: 58363575
Valdkond:  Iluteenused

 
Raul Arras
Brand Creator OÜ
"Ansambel THE SKYLINE www.theskyline.ee"
Telefon: 5014386
Valdkond:  Ansamblid

 
Riina Pihl
Roosna-Alliku Mõis MTÜ
"Pulmade, seminaride, firmasündmuste, vastuvõttude korraldamine (peoruumid, toitlustus)"
Telefon: 53340069
Valdkond:  Mõisad

 
Kuldar Pajula
H&K Peokorraldused OÜ
"Olen pulmaisa olnud üle üheksa aasta. Aastast 2013 olen puhtalt pühendunud pulmaisa tööle ehk olen alati noorpaari päralt. Minu kohta saab lugeda kuldar.ee ja pulmapaev.ee"
Telefon: 58188184
Valdkond:  DJ-d, Floristid, Helitehnika, Poissmeeste õhtu, Pulmaisad ja -emad, Valgustehnika

 
Aare Laanmets
Eltev LLC
"Fotokabiini teenus, fotode printimine sündmusel, fototeenused."
Telefon: 58844115
Valdkond:  Fotode printimine

 
Kuldar Koch
Puudub
 
Telefon: 5054563
Valdkond:  Pulmaisad ja -emad

 
Irina Jakobson
StoryStore OÜ
"Pulma- ja peokorralduse agentuur "STORYSTORE" on loodud jutustama detailideni läbimõeldud ja ideekildudest tervikuks liidetud lugusid -looma meeldejäävaid hetki, unustamatuid emotsioone, looma hindamatut väärtust, mis kasvab ajas... looma unistuste mälestusi. Meie tegemisi iseloomustab personaalne ja läbimõeldud "rätseplahendus" mis jutustab isikupärase ja mõtestatud loo SINU erilisest päevast. Olgu selleks kihlus, kaunis pulmapidu, lapse sündimine, ristimine, sünnipäev, firmapidu või mõni muu sulle oluline tähtpäev - leiame sobiva peokoha, muusiku, õhtujuhi ja kõik detailse meeldejääva loo jutustamiseks. Töötame välja üksikasjadeni läbimõeldud ja kaasahaarava peostilistika, hoolitseme, et peo korralduslik pool on sujuv ja märkamatu. Ole tähtsaim külaline iseenda peol! Kirjuta meile oma unistustest ja jutustame SINU meeldejääva loo! "
Telefon: 5267557
Valdkond:  Inventari rent, Kaunistamine, Kutsed, Peokorraldus, Ruumide kaunistamine

 
Lele Anderson
Sirowa Tallinn AS
"Rootsi tootja Schalins abielu- ja kihlasõrmused"
Telefon: 512 4198
Valdkond:  Ehted

 
Sigmar Muuga
Beatmatch OÜ
"Olen pulma DJ ja pakun pulmapidudele kohandatud pulma DJ teenust. Teenuse info leiab veebilehelt www.diskor.ee ja Facebookist https://www.facebook.com/dj.sigmar.muuga/."
Telefon: +37254552442
Valdkond:  DJ-d

 
Monika Kirss
PARROT EESTI OÜ
"Fototoodete valmistamine - pulmakutsed, seinapildid, fotoraamatud, fotokaardid. MYPRINT."
Telefon: 5031049
Valdkond:  Fotoraamatud

 
Sandra Sein
Meerkat Invest OÜ ( La Fleur Design )
"La Fleur Design tegeleb pulmade jm ürituste lilleseadete valmistamisega. Tegeledes nii Eestis, Itaalias kui ka Shveitsis, toome teieni lilleseadete rahvusvahelisi trendening suudame leida sobiva lahenduse igale kliendile."
Telefon: +37258059390
Valdkond:  Floristid, Kaunistamine, Ruumide kaunistamine

 
Maaris Puust
MK Foto OÜ
"Maaris on portree- ja pulmafotograaf, kes on pärit Pärnust, samas pildistab ka mujal Eestis ja ka välismaal. Stiililt on ta üsna kontrastne: armastab püüda nii ehedaid emotsioone kui poseeritud pilte, kasutada loomulikku valgust ning välguga huvitavate valgusmängude loomist. Tema jaoks on olulisel kohal loo jutustamine läbi fotode, kasutades selleks muuhulgas nii üldpilte kui detailifotosid. Ta on alati valmis midagi uut proovima ning olles sihikindel ja tegus, seab ta endale kõrgeid eesmärke. Oma kogemusi jagab rõõmuga teistelegi ning oskab ka pulma ajakava valmistamisel abiks olla. "
Telefon: +37253851538
Valdkond:  Fotograafia

 
Elen Lang
Cloud Nr 9
"Cloud Nr 9 ehk Pulm Itaalias tegeleb üritus- ja pulmakorraldusega kohapeal Itaalias. Ürituse organiseerimisel peame oluliseks isikupärast lahendust, kus lähtume igale kliendile individuaalselt. Töötame koos kohalike Itaalia professionaalsete teenuspakkujatega ning pakume ürituse pidamiseks erinevaid kohti (järvede ääres, veinimajades, villades, omaäolistes moodsates peopaikades, ...). "
Telefon: +37258059390
Valdkond:  Kaunistamine, Peokorraldus, Ruumide kaunistamine

 
Kersti Rešetnjak
Ruf Eesti AS
"RUF EESTI AS on vanim ilutulestikke korraldav ettevõte Eestis, mis asutati 1992. aastal. Oleme olnud pioneeriks nii laiatarbe pürotehnika tutvustamisel kui ilutulestike korraldamisel Eesti tarbijaskonnale. Laiatarbe pürotehnika jae- ja hulgimüük ning ilutulestike korraldamine on jäänud meie põhitegevusaladeks tänaseni. Alates aastast 2007 on Ruf ainukesena Eesti firmadest Euroopa pürotehnikute assotsiatsiooni liige. Firmas töötab 9 inimest, kellest 4 on litsentseeritud pürotehnikud. Korraldame ilutulestikke kõikides selle liikides: sise- ja lavailutulestik, madal nn. mõisailutulestik, klassikaline ilutulestik, päevane paugutulestik e. ” mascleta “, pürotehnilised eriefektid. Arvestame alati tellija soovide ja võimalustega. Toetudes oma kogemuste pagasile ning silmas pidades ilutulestiku toimumiskoha reaalseid ruumilisi ja geograafilisi iseärasusi, suudame Teile disainida optimaalseima ilutulestiku. Kordumatu tulemäng õhtu lõpetuseks on igale tähtpäevale i täpiks, mis aitab meenutada Teile olulist sündmust veel aastate tagant."
Telefon: 5060187
Valdkond:  Ilutulestik

 
Jekaterina
PulmaAuto
"Mercedes Benz S klass W222 rent"
Telefon: +37253830066 
Valdkond:  Transport

 
Kadi Ruumet
Klaara-Manni OÜ
"Pakume pulmapeoks nii sise- kui ka välisruume, kuhu mahutame ca 100 inimest. Lisaks saab abielu registreerida elamus-pulma võtmes tünnitoolidega vanas Randivälja kirikuhoones või kaunis looduses Tori Põrgu taustal. Pulmamenüüs pakume rohkesti kohaliku tooraine baasil tehtud toitu ning on võimalus tellida ka marjarohket pulmatorti. "
Telefon: 58032913
Valdkond:  Peokohad

 
Marko Mäestjärv 
Digiframe OÜ Marko Mäestjärv 
"Pulmafotograaf"
Telefon: 58544040
Valdkond:  Fotograafia

 
Erkki Šanin
Fotoboks
"Fotoboks on ükskõik millistesse tingimustesse ülesse pandav automaatselt töötav fotoseadeldis, mis laseb pildistatavatel iseseisvalt kaamera ees poseerida, kuid samas on neile endile ekraanilt ka näha, millised nende pidid tulevad. Pildistamine võtab aega ca 20 sekundit ja peale pildistamise lõppu trükib teile printer välja 10 sekundiga fotolabori kvaliteedile vastavad fotod, teie soovitud koguses. Väljatrükk on võimalik eelnevalt kujundada logode või muude kujunduselementidega. Pildistamist on võimalik muuta põnevamaks, kui kasutada sõpradega koos erinevaid rekvisiite, näiteks prille, vuntse, mütse, mingeid sõnumeid jne jne._SE10249"
Telefon: 53325712
Valdkond:  Fotode printimine, Fotograafia, Fotostuudio

 
Tuuli Luiga
Tuuli Lilled
"Pruudikimbud, lauaseaded, autokaunistused... Kõik lilledest, mis muudab pulmapäeva veelgi kaunimaks!"
Telefon: 56151491
Valdkond:  Lilled

 
Anti Einpaul
Anti Einpaul FIE
"Pulmaisa Anti on toetav ja tore! Tagasisidet saab lugeda www.anti.ee"
Telefon: 5106176
Valdkond:  Pulmaisad ja -emad, Tseremooniameistirid

 
Laura Maide
Tartu Linnamuuseum
"Tartu Linnamuuseumi teisel korrusel on kauni varaklassitsistliku sisekujundusega saal, mida saab rentida abielu registreerimise ja sellele järgneva piduliku vastuvõtu korraldamiseks. Ruum mahutab 60 inimest. Lisaks on meie filiaali, Tartu Laulupeomuuseumi, teisel korrusel pidulik saal ning selle kõrval hubane salong, mida saab rentida abielu registreerimise või pulmapeo korraldamiseks. Saal võimaldab istekohti 70 inimesele, salong 15 inimesele. Saali ja salongi kõrval asub köök/ettevalmistusruum toitlustamisteenuse pakkujale. Hoonet ümbritseb lehtlaga avar heakorrastatud park. Suvel on võimalik kasutada abielu registreerimiseks sealset paviljoni."
Telefon: 55688748
Valdkond:  Peokohad

 
Jevgeni Kampus
Sangla Juveelisalong OÜ
"Abielusõrmuste ja kihlasõrmuste valmistamine. Võimalik tellida kliendi materjalist."
Telefon: 372 5656 0250
Valdkond:  Ehted

 
Sten Marten Nõlvak
Kuldkroon OÜ
"Parim valik kihla- ja abielusõrmuseid Eestis."
Telefon: 51921025
Valdkond:  Ehted

 
Kristina Hirv
Blossomslilled OÜ
"Pruudikimbud, lilleseaded, lauaseaded, pulma dekoraator."
Telefon: 5086053
Valdkond:  Floristid

 
Helis Künnap
OÜ Karramel Stuudio
"Fotograafia, videograafia, õhtujuhtimine, meigikoolitused, fotokoolitused, ürituste korraldamine, ruumide rent ja ruumide kujundus, rekvisiitide laenutus. "
Telefon: 58163744
Valdkond:  Aksessuaarid, Fotograafia, Fotostuudio, Helitehnika, Iluteenused, Inventari rent, Juuksurid, Kaunistamine, Make-Up kohvriga ja ilma, Peokorraldus, Poissmeeste õhtu, Pulmaisad ja -emad, Riiete rent, Ruumide kaunistamine, Tüdrukute õhtu, Video

 
Mart Ponder
Barmob OÜ
"Pakume professionaalset baariteenindust. Kokteilimenüü koostamisel arvestame alati teie soovidega, sealhulgas ürituse iseloomu ja toimumise kohaga."
Telefon: 5655565
Valdkond:  Alkohol (veinid, viinad, muu)

 
Jaana Järveoja
Puudub
"Fotograaf Jaana Järveoja lõpetas fotograafia eriala USA kolledžis ja praktiseeris Bostonis Elevin Studios fotostuudios. Eestisse tagasi kolides oli kindel soov fotograafina jätkata. Eriti südamelähedaseks sai pulmafotograafia, sest pulmades on nii palju ehedat emotsiooni ja rõõmu ning saada seda pildile püüda on tõeline au. Oma nägemuses kasutab Jaana võimalikult palju naturaalset valgust. "
Telefon: 55560793
Valdkond:  Fotograafia

 
Hanno Remmel
Küla Villa
"Küla Villa missiooniks on luua unustamatuid emotsioone kogu teie eluks!"
Telefon: 56682642
Valdkond:  Peokohad

 
Kalev Saar
Ansambel "Onud"
 
Telefon: 5114992
Valdkond:  Ansamblid

 
Mariliis Sepper
Leonore OÜ
"Mariliis Sepper Pearls on pärlehete bränd, mis loodi tutvustamaks mageveepärlite mitmekülgset värvide ja kujundite maailma. Mariliis Sepper Pearls pärlehete mõte on esile tuua mageveepärlite looduslikku ilu, sära ja omapära, andes kandjale vabaduse olla omanäoline. Pärlite võlu peitub nende lihtsuses ja ilus. Mariliis on Suurbritannia Gemmoloogide Assotsiatsiooni diplomeeritud gemmoloog."
Telefon: 56500623
Valdkond:  Ehted

 
Olavi Andla
Show Catering
"Showkelnerid, erilised serveeringud, üllatusesinejad, stiilipulmad - muinasjutt, tsaariteemaline pulm, Eesti-teemaline pulm, maagia, armastuse ülistus, efekti- ja üllatuspulm jne. Erilised lahendused ja personaliseerimine. See on midagi teistmoodi, kus show ja catering on kokku pandud üheks tervikuks. Uus teenus Eestis! Pakume pulmi eesti, vene, inglise ja soome keeles. "
Telefon: 5107010
Valdkond:  Peokorraldus

 
Ines Arna
Saku Maja AS ( Saku Mõis)
"Tallinnast vaid 10 km kaugusel rohelusse mattunud Saku Mõis on pulmaliste meelispaigaks olnud juba aastakümneid! Väärika ajalooga Saku Mõisa peahoone pärineb 1820. aastast ning on oma rikkaliku-luksusliku dekoori ja laemaalingutega üks Eesti kauneimaid. Viimase kahe aastaga on Saku Mõis teinud läbi suured muutused - meie korraldatud üritused on 5 tärni väärlised ning ükski pruutpaar ei ole oma otsust pidada pulmapidu Saku Mõisas, kahetsenud. Pakume nii peoruume, majutusvõimalust kui toitlustust koos esmaklassilise teenindusega. "
Telefon: 5226147
Valdkond:  Mõisad

 
Leho Valmas
Global Media Systems OÜ / funTIME showservice
"funTIME - naudi elu! Peoinventar väga väikeset väga suurte sündmuseni. Sündmuste täiskorraldus. Professionaalne tehnika igaks elujuhtumiks!"
Telefon: 5065653
Valdkond:  DJ-d, Helitehnika, Inventari rent, Kaunistamine, Lavad, Peokorraldus, Peotarbed, Ruumide kaunistamine, Telgid, Valgustehnika, Video

 
Kersti Ilves
Ammende Hotell OÜ
"Ideaalse pulmapäeva planeerimine võib olla nii keeruline ja stressirohke, kui ka põnev, lõbus ja maagiline. Abielutseremoonia, pulmapidu või mesinädalad – usaldage oma elu tähtsaim sündmus meie kätte ning me muudame selle võrratuks ja ainulaadseks. Aitame Teil korraldada kogu ürituse – alates esimesest konsultatsioonist kuni viimase pulmakülalise lahkumiseni. Ammende Villa oma kauni juugendstiili, klassikalise glamuuri ja laitmatu teenindamisega on loodud muinasjutuliste pulmade jaoks!"
Telefon: 56260365
Valdkond:  Peokohad

 
Juliana Roster
PaperArtist
"Pulmakutsete kujundamine ja valmistamine. Muud pabertooted."
Telefon: 53005326
Valdkond:  Kutsed

 
Aigo Kiiker
Pulmakoda OÜ
"Pulmakoda - kõik ühest kohast! Pulmadekoratsioonide rent, müük ja paigaldus. "
Telefon: 51998069
Valdkond:  Inventari rent

 
Kätriin Luht
Just4u OÜ
"Valmistame rätsepatööna meeste ülikondi, smokinguid ja frakke. Samuti müüme mõõduülikondi ja -särke."
Telefon: 5130750
Valdkond:  Moeateljeed

 
Anu Ilves
PulmaDisain
"Aitan noorpaare pulmakorralduse ja dekoratsioonidega. Olenevalt nooripaari võimalustest ja soovidest pakun nii osalist kui ka täielikku peokorraldust."
Telefon: 5154644
Valdkond:  Kaunistamine, Kutsed, Peokorraldus, Ruumide kaunistamine

 
Berit Luik
Paulée Catering OÜ
"Catering teenus koos stilistikaga"
Telefon: 5100534
Valdkond:  Kaunistamine, Ruumide kaunistamine, Toitlustamine

 
Elvis Hrupa
Real Vinyl Events
"Real Vinyl Events on loodud just Sulle, kes sa soovid oma kogunemisele kvaliteetset vinüüli pressitud muusikat ning live’is mixivat dj-d. Pidevalt täienevast vinüülikollektsioonist leiab muusikat erinevatele maitsetele erinevatest ajastutest - aegumatut klassikat ja värskeid biite."
Telefon: +37258553665
Valdkond:  DJ-d, Helitehnika, Pulmaisad ja -emad, Valgustehnika

 
Heli Läänmäe
Luigelilled OÜ
" Olen pikaajalise kogemusega florist-lilleseadja, minu käest on võimalik tellida lilleseadest terviklahendus pulmadeks või muudeks tähtpäevadeks. Olen õppinud Eesti Floristikakoolis, kus töötan täna õpetajana, lisaks olen osalenud rahvusvahelistel võistlustel ja täiendanud ennast Saksamaal. Iga klient on minu jaoks erilise tähtsusega ja oluline on kliendi rahulolu. Võimalikud pulmatööd: pruudikimp, pruutneitside kimbud, peigmehe kaunisstus, auto kaunistus, lauaseaded, kutsed, ruumi kaunistus, lauakaardid jpm. "
Telefon: +372 5261413
Valdkond:  Floristid, Kaunistamine, Kutsed, Lilled, Peotarbed, Pulmalehed, Ruumide kaunistamine

 
Anna-Liisa Mägi ja Karin Tigane
Fie Anna-Liisa Mägi ja Karin Tigane
"Pakume pruutpaarile soengudisaini ja jumestust!"
Telefon: 56909302,56474747
Valdkond:  Juuksurid, Make-Up kohvriga ja ilma

 
Merit Kreitsberg
Pitsisatsiline OÜ
"handMADEbyMERIT põhitegevuseks on pulmakutsete disainimine ja valmistamine. Lisaks olen edasimüüja laserlõikelistele pulmakutsetele. Tellimuse korras teen ka kõike muud pulmadeks vajalikku, mis seondub paberiga: pulmaraamatud, kingilaekad, fotoalbumid, kohakaardid, lauaplaanid, menüülehed. Kaunistab ka pulmaküünlaid ja pokaale!"
Telefon: 5158023
Valdkond:  Kutsed, Küünlad, Peotarbed

 
Jette-Mari Vlassov
puudub
"Pakume dekoratiivseid käsitööna valminud (seina)kaunistusi nii koju kui peokohta. Võimalik valida juba olemasolevate tööde vahel või võtame vastu ka eritellimusi - valmistame sobivama arvestades nii teie visiooni ja ka eelarvet."
Telefon: 53416060
Valdkond:  Ruumide kaunistamine

 
Paula Kristel Kaljula
Envy Handicraft OÜ
"Milline naine ei oleks unistanud juba tüdrukutirtsuna printsessilikust pulmast? Nii on ka mind väiksest peale võlunud kõik, mis pulmadega seotud. Tänu oma ema suurele huvile käsitöö vastu, on sama kirg ka mulle kaasa antud. Sidudes need kaks huvi olen otsustanud pakkuda pruutidele (ja ka külalistele) ehteid, et seda päeva veelgi suurejoonelisemalt vastu võtta. Kõik ehted on valminud südamest ja põhimõttega- kas ma ka ise neid kannaksin? Loodetavasti leiab iga pruut endale ja oma pruutneitsitele väärilised ehted, mis neid aastateks kaunistama jäävad. "
Telefon: 58049557
Valdkond:  Ehted

 
Liis Burk
Eesti Folkloorinõukogu
"Tutvustame vanemaid Eesti pulmakombeid ning aitame praktikas neid tänapäevasesse pulma kohandada. Samuti oleme abiks, et korraldada terve pulm vanade kommete kohaselt."
Telefon: 55959817
Valdkond:  Peokorraldus

 
Kaire Mertsin
Pernova Hariduskeskus
"Pärnus asuv Pernova Loodusmaja pakub ruume ja õueala tseremoonia läbiviimiseks ja vastuvõtuks. Avatud planeeringuga läbi kahe korruse ruumilahendus koos kaasaegsete heli-ja valguslahendustega võimaldab iga peo lavastada erinevalt ja tellija soove arvestades. Ainulaadne ja soliidne tseremoonia looduse keskel turvalises ja atraktiivses Loodusmajas! "
Telefon: +37255510210
Valdkond:  Peokohad

 
Tõnis Kotsar, Eve Rahno-Kotsar
Audioart OÜ 
"Me oleme Eve ja Tõnis ja meile meeldib luua. Luua meeleolu, rõõmu, ilu, lusti, õnnelikke hetki ja päikeselisi mälestusi. Meie meeskond on väike kuid armastab tõeliselt seda mida teeb. See on meie elustiil ja me tahame seda Sinuga jagada. Your Sunny Days sündis kirest muusika, kunsti ja inimeste vastu. Meie filosoofia on lihtne – iga algatus algab kuulamisest. Sa oled unikaalne oma mõtete, vajaduste ja unistustega. Sinu soovid on meile tähtsad ning me anname parima, et neid ületada! "
Telefon: +37256486503
Valdkond:  DJ-d, Floristid, Helitehnika, Kaunistamine, Kunstnikud, Kutsed, Peokorraldus, Pulmaisad ja -emad, Ruumide kaunistamine, Valgustehnika

 
Kuldar Kruup
Event Catering OÜ
"Event Catering aitab muuta Teile olulise päeva planeerimise ja läbiviimise lihtsaks. Nii saate Teie pühenduda sellele, mis tegelikult oluline – oma külalistele ja tähtsale päevale. Kuna iga sündmus on unikaalne, siis vajab ka menüü koostamine personaalset lähenemist. Kõik meie poolt pakutavad road valmivad Event Cateringi oma köögis. Meie menüü on mitmekülgne, kasutame võimalikult palju kohalikku toorainet ja püüame pakkuda seda, mis on antud hooajale omane. Kümne tegutsemisaastaga oleme arenenud ja kasvanud täisteenust pakkuvaks ürituste korraldamise ja catering-firmaks. Pakume võimalusi erinevateks sündmusteks, olgu selleks siis seltskondlikud grillipeod, sünnipäevad või pidulikud vastuvõtud. Meid tuntakse hea partnerina pulmapidude korraldamisel, firmapidude ja konverentside toitlustamisel. "
Telefon: 56964964
Valdkond:  Toitlustamine

 
Margus Mäll
GMP Grupp AS
"GMP Clubhotel & Pühajärve restoran pakub eksklusiivset majutus- ja toitlustusteenust kauni Pühajärve kaldal. GMP restoran on viiel viimasel aastal valitud Eesti parimate restoranide hulka. Pakume ka pulma täisteenust ning vahendame pulma- ja peokorralduskontakte. Lisainfo: www.clubhotel.ee"
Telefon: 5034233
Valdkond:  Hotellid, Restoranid, Toitlustamine

 
Annika Pillerpau
4Sisters OÜ
"Cateringi ja peokorralduse täislahenduse pakkumine"
Telefon: 5103954
Valdkond:  Toitlustamine

 
Heleen Välba
MTÜ Eesti Baarmenite Assotasiatsiooni Koolituskeskus
"Üllata oma pulmakülalisi isikupärase kokteilibaariga! Kokteili catering ideest teostuseni. Ära muretse külaliste joogimenüü ega koguste pärast- jäta see meie hooleks ja tasu vaid tarbitud koguste eest!"
Telefon: 55987158
Valdkond:  Alkohol (veinid, viinad, muu)

 
Vahur Laas
DoreDion OÜ
"Tahame inimestele pakkuda muusikat, mis teeb tuju rõõmsaks ja jääb kauaks meelde. Ansambli põhirepertuaari moodustavad head tuntud Eesti tantsulood valsist rock’n’rollini. Ära ei unusta ka vanema poolset rahvast ega noori, kes tahavad hüpata ja karata."
Telefon: 53402723
Valdkond:  Ansamblid

 
Jaana Hansman
Puudub (selgub lähipäevil)
"Peo- ja pulmakorraldusettevõte loova ja isikliku lähenemisega. Aitame luua maagiat."
Telefon: 58003529
Valdkond:  Peokorraldus

 
Kuulo Vahter
Kuulo Vahter
"Portreede ja šaržide joonistamine. Portreemaalide tellimine."
Telefon: 5102585
Valdkond:  Kunstnikud

 
Taavi Kottise
Photobooth Estonia (Maaenergia OÜ)
"Suurim fotoautomaadite lahenduste pakkuja Eesis. Meie valikusse kuulub FotoBOX-id, Magic Mirror-id, SocialBooth ja HASHTAG Print jaamad. Tegutseme üle terve Eesti ning pakume teenust ka Latis ja Soomes. "
Telefon: 56489229
Valdkond:  Fotode printimine, Fotograafia, Fotostuudio

 
Jaanika Salumäe
Jaanika Salumäe
"Jäädvustan hetki, mis jääb mälestuseks kogu eluks."
Telefon: 5114616
Valdkond:  Fotograafia

 
Irja Sooväli
Grand Rose OÜ
"Pulmad on iga paari meeldejäävaim ja tähtsaim sündmus nende elus. Grand Rose Lillebutiik pakub selle imelise päeva õnnestumiseks omalt poolt noorpaaridele terviklikku lahendust pulmade kujundamisel. Meie tublidelt floristidelt saab tellida kauni pruudikimbu,dekoreerida erinevate dekoratsioonidega ja kaunistada lilledega ja lilleseadetega peoruumid ja pulmaauto. Valmistame pulmakutseid, lauakaarte, külaliste nimekirju ja -raamatuid,kinkekarpe jpm. pulmadeks vajalikku. "
Telefon: +372 53400995
Valdkond:  Floristid, Kaunistamine, Kutsed, Küünlad, Lilled, Ruumide kaunistamine

 
Arvo Laane
OÜ Emotsioon
"Videotööd erinevatel perekondlikel sündmustel: pulmad, juubelid, koolilõpetamised, lasteaiapeod, kontserdite ja etenduste salvestused."
Telefon: 53264364
Valdkond:  Video

 
Aveli Kippari
Goldtime
 
Telefon: 56 606 160
Valdkond:  Aksessuaarid, Ehted