2015 aasta kava

Mis toimus Vihterpalu Mõisas ?

12:00 - 14:00 Virgo Jaani koolitus noorpaaridele, kuidas oma pulmi korraldada kõige väiksema peavaluga.

Igal aastal on sellel koolitusel osalenud aina rohkem ja rohkem noorpaare, eelmine aasta oli meil 100 kohaline saal kenasti täis ning palju tegijad pidi lihtsalt seisma (noorpaaridele leiame me alati kohad).

Eesti Pulmad 2015 koolitusEesti Pulmad 2015 koolitusEesti Pulmad 2015 koolitus

Eesti Pulmad 2015 koolitusEesti Pulmad 2015Eesti Pulmad 2015

14:00 - 17:00 Esitlused ja suhtlemine tegijatega mõisas ja mõisa ees.

Palju meil tegijaid käbi? Eelmine aasta on inimestena võttes kohal umbes 180 inimest ning ettevõtete järgi 90. Noorpaare oli kokku 120-130 (ehk kokku umbes 200 inimest). 

Eesti Pulmad 2015

14.15 - 17:00 Ühe-, kahe- ja kolmeliikmelised bändid mõisa ees telgis (kes esinevad on täpsustamisel)

Meie täiesti uus mõte, mis on praegu tegijatega ettevalmistamisel, sest tahame leida parimad 1-3 liikmelised bändid, kes päeval noorpaaridele esinevad (neid tuleb maksimaalselt 5 või 6).

14:15 Anne Adams ja Margus Kappel

Anne AdamsMargus Kappel

15:00 Ans. Lux

Ansambel Lux

16:00 JAS Trio

17:00 Maria Volmer

Maria Volmer

17:00 - 19:00 Workshopid

  • Mäesalu Catering - kuidas katta kaunis pulmalaud (või ükskõik milline kena laud). Alustame täiesti nullist ning 20 minutiga kaetakse teie ees laud, kus on kõik vajalik olemas. Kõikide esemete kohta räägitakse juurde milleks need on ning mis toidu vüi joogi jaoks neid kasutatakse.
  • Helitehnikarent.ee - lihtsad heli-, valgus- ja videolahendused pulmadesse.
  • Vihula Mõis - Teevad koos noorpaaridega linasest kangast südameid, kuhu sisse pannakse lavendlit või raudrohtu. Tagab armuõnne!

Kui on küsimusi, helistage 5044561 või saatke meil virgo@pulmad.ee

Korraldajad jätavad endale õiguse siin kavas ka muudatusi teha.

19:30 - 03:00 Õhtune programm koos muusika ja hea toiduga mõisa ees telgis ning sinna pääsevad tõesti ainult need, kes on tellinud õhtusöögi.

Mahutame üle 100 inimese, on hea söök ja jook. See on sündmus, mida ootavad kõik

20:00 Ansambel "Taas"

"Kui ma siin paar kuud tagasi käisin seda ansamblit sõbrannaga kuulamas “Üksikus Rüütlis”, siis mul tulid lausa pisarad silma. Mees kahjuks ei saanud sellel päeval kaasa tulla ja siis käisimegi sõbrannaga, lihtsalt nii ilus oli kuulata. Soovitan kuulata alati ka live’s enne pulmi, sest internetiteel ei saa pooltki seda emotsiooni."

Kommentaar Pulmad.ee lehelt

Ansambel Taas

Kes ei teaks Karl Madist - üks parimaid lauljaid Eestis, super saksofoni mängija ja üks Eesti parimaist suupilli mängijatest. Mis aga veel parem - kogu selle duo repertuaar on selline, mida mängides lihtsalt peab tantsuplatsile minema.

Karl Madis

22.00 Kuni südaööni "Sleepwalkers"

"Väga super bänd igal juhul. Tant kestis hommikuni ja kõik pulmalised kiitsid hiljem bändi ja mõned said isegi nendega koos esineda, sest pisid teevad puhast laiv muusikat mitte mingit masinatümpsu. Ja ka raha ei küsitud üle mõistuse, sest laval oli kahemehe bändi raha eest neli väga head muusikut."

Kommentaar Pulmad.ee lehelt

"Sleepwalkers pole mitte juhuslikult korduvalt Eesti parimaks pulmabändiks valitud ansambel. Neljast mehest koosneval bändil on olemas korralik repertuaar, väga kvaliteetne heli- ja valgustehnika ning loomulikult kõige olulisemana suurepärased lavaoskused. Just Sleepwalkersi suure teenena läks meie pulmapidu käima nii vingelt, et enamik kavandatud pulmamänge oli pulmaisal mõistlikum lihtsalt ära jätta. Juba esimese looga oli tantsupõrand rahvast täis ning polnud vist ühtegi külalist, kes poleks meie peol jalga keerutanud. Nii meie kui ülejäänud pulmarahvas siiralt nautis selle bändi esinemist!

Positiivsena tuleb veel märkida, et Sleepwalkers oli oma repertuaaris paindlik ning mõtles selle väga hästi läbi. Ehkki meie avavalss tuli n-ö makilt (tegu oli piisavalt keerulise looga, et seda laivis esitada), õppis Sleepwalkers meie jaoks ära ühe teise loo, mis kõlas õhtu lõpuloona (ja tõi pruudil pisarad palgele). Ka ülejäänud repertuaari puhul arvestati kenasti meie soovidega.

Sleepwalkersiga suhtlesime esialgu meilitsi ning saime enne pulmi korra kokku, et põhilised asjad läbi arutada. Pulmapäeval olid mehed õigeaegselt kohal, sättisid lava ja tehnika üles, tõmbasid ühesugused kenad ülikonnad selga ning olid pulma alguseks ilusasti valmis. Ja seda kõike meilt kordagi midagi palumata, üle küsimata jne. Vastupidi, nad olid lahkelt nõus laskma meil enne külaliste saabumist avavalssi harjutada.
Sleepwalkersit tuleb kiita ka nende suurepärase kodulehe eest, kust leiab palju head ja väärtuslikku pulmade planeerimiseks!"

Kommentaar Pulmad.ee lehelt

Ansambel Sleepwalkers

23.55 Ilutulestik koos tuleshowga

Nagu igaaasta tuleb meile appi RUF Ilutulestikud ning nad teevad alati oma tööd hästi ja väga hästi. Ning enne ja pärast on meile alati kombeks olnud teha väike tuleshow nende inimeste poolt, kes oskavad tuld keerutada.

Eelmise aasta ilutulestik

00:05 Hea muusika kell 3:00ni DJ Tõnis Kotsari poolt

DJ Tõnis Kotsar

Kui on küsimusi, helistage 5044561 või saatke meil virgo@pulmad.ee

Ja korraldajad jätavad endale õiguse siin kavas ka muudatusi teha.