Osalejad 2017

Virgo Jaani
Pulmad.ee
"Mina olen Virgo. Pulmaisa, õhtujuht, konsultant, pulmamessi korraldaja. Tegevusi on mul palju, kui ma ei taha palju endast rääkida - tahan, et Pulmad.ee ning Pulmamess "Eesti Pulmad" räägiks minu eest. Väga paljuski räägib ka. Olen seda tööd teinud juba üle 15 aasta ja see meeldib. Nii lihtne see minu jaoks ongi."
Telefon: 5044561
Valdkond: Helitehnika, Peokorraldus, Pulmaisad ja -emad, Valgustehnika, Video

Rando Mälton
Showcase.ee
"Showcase on 1/2 Mind OÜ kaubamärk, mille kaudu pakume heli-, valguse- ja videotehnikat täislahendustena sündmustele. Oleme toimetanud aktiivselt alates 2012 aasta algusest ning kasvanud praeguseks pisikesest firmast täiesti arvestatavaks tegijaks Eesti turul."
Telefon: 5076011
Valdkond: Helitehnika, Valgustehnika, Video

Marin Mäesalu
Mariin Catering o/ü Mäesalu Kohvik
"toitlustamine , peolaudade kaunistamine , ruumide dekoreerimine , pulmakorraldus , invetari rent "
Telefon: 56628 079
Valdkond: Toitlustamine

Esko Tepper
Ansambel Sleepwalkers
Telefon: 5154647
Valdkond: Ansamblid

Katrin Lehtveer
Roosa Elevant OÜ
"Roosa Elevant misiooniks on pakkuda kliendile täiskomplektset teenust oma elu tähtsündmuste tähistamisel. Meilt saab tellida nii pulmade kaunistamist ja peokoha dekoreerimist kui ka kutseid, kohakaarte ja muud vajalikku. Teeme koostööd paljude pulmaisadega ja pakkume ka ilutulestikku."
Telefon: 5083336
Valdkond: Floristid, Ilutulestik, Kaunistamine, Kutsed, Lilled, Peokorraldus, Pulmalehed, Ruumide kaunistamine, Trükitööd

Kristel Teearu
Cravatta OÜ
"Pidulikud kravatid ja peigmeeste lipsud."
Telefon: 5036928
Valdkond: Aksessuaarid, Riiete müük

Tuuli Klementa
Hindreku Turismitalu OÜ
"Hindreku talu on Süda-Eestis asuv turismitalu, mis on spetsialiseerunud pulmade pidamisele. Meil on selleks suurepärased võimalused - suur, avar ja hele peosaal, kuhu mahub lahedalt kuni 120 inimest sööma ja tantsima ühte ruumi. Ööbimiskohti kuni 84-le inimesele, isuäratav toitlustus ja kõige tähtsam, romantiline atmosfäär."
Telefon: 5278707
Valdkond: Peokohad

Henri Franke
Ansambel E-Kapell
"Mõnus tantsumuusika ja aegumatud hitid lõbustamas Teie pidu, see ongi Sinu Peo Bänd ansambel E-Kapell."
Telefon: 5516646
Valdkond: Ansamblid, Peokorraldus

Veiko Veiert
VLV Promotions OÜ
Telefon: 5167185
Valdkond: Pulmaisad ja -emad

Valdur Rosenvald
OÜ Rosenvald Photography
""Fotograaf Valdur Rosenvald on spetsialiseerunud pulmafotograafiale. Ta on võitnud mitmeid auhindu ja Eestis valitud kahel järjestikusel aastal, 2015 ja 2016, aasta pulmafotograafiks. Valdur töötabki peamiselt Eestis, kuid on jäädvustanud pulmi Šveitsis, Rootsis, Austrias, Norras, Lätis, Saksamaal, Soomes, Belgias ja Suurbritannias. Tema stiil on loominguline, lõbus, siiras ja romantiline. Tema visioon on luua fotosid, millest Sa ei ole osanud veel unistadagi.""
Telefon: +37256695997
Valdkond: Fotograafia

Lehed